O mnie

Od prawie 20 lat jestem mężem, a od 18 — ojcem. W tym czasie w naszym domu pojawiło się pięciu synów i — zupełnie niedawno — jedna córka. Pięć lat temu rozpocząłem intensywną pracę nad swoim rozwojem. Jeżeli miałbym wskazać jedno kluczowe doświadczenie, które zmieniło mnie najbardziej, to właśnie odpowiedzialność za rodzinę.  Zmiany, które wprowadziłem do swojego życia, by się z nim zmierzyć, nadały mu sensu i wartości.

Pokażę Ci, że warto pójść tą właśnie drogą. Niekoniecznie najłatwiejszą, ale z pewnością jedną z najbardziej niesamowitych, dla których warto poświęcić sporą część swojego życia.

O wizji, pasji i marzeniach

Foto: Kasia Olszewska

Intrygowało mnie długi czas pytanie o przyczynę powodzenia lub niepowodzenia życiowych planów. Jak sprawić, by tych pierwszych było więcej? Czy da się to zaplanować?

Udało się! …

Najpierw historia z happy endem

Bajka jest zmyślona, ale prawdopodobna.

Więcej tutaj: https://www.wojtekolszewski.pl/o-wizji-pasji-i-marzeniach/(otworzy się w nowej zakładce)

Czy każdy dzień może być kluczowy w Twoim życiu?

Foto: Jan Olszewski, więcej...
Foto: Jan Olszewski, więcej…

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak sprawić, by każdy, kolejny dzień nabrał znaczenia, to zapraszam…

Dzięki metodzie, którą Ci zaprezentuję, sprawisz, że każdy dzień będzie jak jeden puzzel w wielotysięcznej układance. Nie możesz zgubić żadnego z nich, bo całość będzie niekompletna.

A gdyby się jednak zdarzyło, że zgubisz?

Zawsze będziesz mógł następnego dnia dorobić nowy, który będzie idealnie pasował.

Zobacz tutaj: https://www.wojtekolszewski.pl/czy-kazdy-dzien-moze-byc-kluczowy-w-twoim-zyciu/ (otworzy się w nowej zakładce.

%d bloggers like this: